Гойдалка садова з навісом велика (211*200*152 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: V-015
12 180 ₴/комплект
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ковані розбірні гойдалки для саду є невід'ємним атрибутом відпочинку на свіжому повітрі. Ковані гойдалки поєднують у собі красу, надійність, довговічність і комфорт.Вони завжди виглядають дуже стильно і гармонійно вписуються в будь-яку присадибну ділянку. Ковані гойдалки красиво та естетично поєднуються з будь-якими будівлями та елементами ландшафтного дизайну ділянки.Ковані гойдалки мають не тільки першокласний зовнішній вигляд, але й відрізняються функціональністю і практичністю.Вони здатні замінити садову лаву. Розміри гойдалки (211 * 200 * 152 см) - Ширина сидіння (160 см). Кована гойдалка виготовлена з високоякісної професійної труби 50 * 30 + проф. труба 20 * 20 + проф. труба 15 * 15. Дивіться всі оголошення на нашому сайті-https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип качели | 4-х местная раскладная |
| Комплектация навесом | Да |
| Основа сиденья | металл покрытый порошковой краской, натуральное дерево |
| Опора | 4 ножки |
| Диаметр несущей трубы | 50 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 350 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры качели | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глубина | 1520 мм |
| Высота | 2110 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 1600 мм |
| Ширина спинки | 1600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал каркаса | проф труба |
- Цена: 12 180 ₴/комплект










