Кована вішалка настінна квадрат велика (38*75*25 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: М-027
790 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кована вішалка – відмінне рішення для вашого дому.
Гарно виглядатиме в інтер’єрі будь-якої оселі. Порошкове фарбування металу забезпечує ізносостійкість виробу.
Габаритні розміри:
Ширина -75 см
Висота - 38 см
Глибина - 25 см
Кована вішалка виготовлена з високоякісної труби 12 мм і металевого прутка 8 мм, із застосуванням кованих елементів.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті - https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Высота | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | золотой |
- Цена: 790 ₴








