Полиця для взуття мала (68*62*32 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: М-002
1 000 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кована підставка для взуття з п'ятьма полицями,стане приємним придбанням для Вашого дому.
Характеристики:
Кількість рівнів: 3
Місткість: Розрахована до 6 пар взуття, забезпечуючи ефективне зберігання вашої колекції.
Розміри:
Ширина – 62 см
Глибина – 32 см,
Висота – 68 см що дозволяє легко розташувати полицю в будь-якому приміщенні, навіть у невеликому просторі.
Кована полиця виготовлена з високоякісної проф труби 10*10 мм,і металевого прутка 4 мм.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 620 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 680 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | золотой |
- Цена: 1 000 ₴








