Полиця для взуття № 40(124*42*32 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: М-004
1 290 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кована підставка для взуття з п'ятьма полицями,стане приємним придбанням для Вашого дому.
Характеристики:
Кількість рівнів: 5
Місткість: Розрахована до 8 пар взуття, забезпечуючи ефективне зберігання вашої колекції.
Розміри:
Ширина – 42 см
Глибина – 32 см,
Висота – 124 см, що дозволяє легко розташувати полицю в будь-якому приміщенні, навіть у невеликому просторі.
Кована полиця виготовлена з високоякісної проф труби 14 мм,і металевого прутка 4 мм.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Высота | 1240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | золотой |
- Цена: 1 290 ₴






