Столик пристінний малий (65*60*26 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-048
1 200 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Консольний столик зі скляною стільницею пристінний (є вушка для кріплення до стіни)
Столик займає мало місця, завдяки чому підійде для невеликих кімнат.
Каркас стола виготовлений із високоякісної проф труби 10*10 мм і пофарбований чорною порошковою фарбою і запатенований золотою патиною .
Висота, ширина, глибина: 65*60*26
Розмір скла - 60х26.
Товщина скла - 5 мм, кріпляться на присосках.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | AD |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления каркаса | проф труба 10*10 |
| Форма столешницы стола | овальная |
| Материал изготовления столешницы | каленое стекло, стекло |
| Полка | 1 шт. |
| Высота стола | 650 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Глубина стола | 260 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 200 ₴





