Підставка для квітів 1 ел. настінна (30*57*22 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: С-001
220 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр кошика (тарілки) – 20см по верху, 16см – по дну.
Підставка для квітів настінна, на один вазон легко вписується в інтер'єр і не займає місця, як в невеликих житлових кімнатах,так і просторих залах.
Міцний метал забезпечить вашим рослинам надійне місце зберігання,до того ж стане вишуканим декором вашого будинку.
Розміри підставки (30*57*22 см).
Дивіться усі оголошення на нашому сайті https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 570 мм |
| Высота подставки | 300 мм |
| Вариант установки подставки | стена |
| Вместимость горшков | 1 шт |
| Глубина подставки | 220 мм |
| Материал | Кованый металл |
| Тип | Подставка для растений |
| Место эксплуатации | Дом, Дача |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Металл |
- Цена: 220 ₴




