Підставка для квітів 2 ел.настінна (30*61*22 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: С-002
280 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр кошика (тарілки) – 20см по верху, 16см – по дну.
Підставка для квітів настінна, на три вазони легко вписується в інтер'єр і не займає місця, як в невеликих житлових кімнатах,так і просторих залах.
Міцний метал забезпечить вашим рослинам надійне місце зберігання,до того ж стане вишуканим декором вашого будинку.
Розміри підставки (30*61*22 см).
Дивіться усі оголошення на нашому сайті - https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 610 мм |
| Высота подставки | 300 мм |
| Вариант установки подставки | стена |
| Вместимость горшков | 2 шт |
| Глубина подставки | 220 мм |
| Материал | Кованый металл |
| Тип | Подставка для растений |
| Место эксплуатации | Дом, Дача |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Металл |
- Цена: 280 ₴




