Підставка для квітів 1 ел. середня (47*32 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: С-005
330 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр кошика (тарілки) – 25см по верху, 20см – по дну.
Підлогова підставка призначена для установки одного вазона.
Виконана з металевого прутка 8 мм,і пофарбована в чорний з золотом колір.
Плавні вигини цієї підставки надають їй неповторну форму, а продумана конструкція відрізняється надійністю і стійкістю.
Розміри підставки (47*32 см)
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 320 мм |
| Высота подставки | 470 мм |
| Вариант установки подставки | пол |
| Вместимость горшков | 1 шт |
| Глубина подставки | 320 мм |
| Материал | Кованый металл |
| Тип | Подставка для растений |
| Место эксплуатации | Дом, Дача |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Металл |
- Цена: 330 ₴




