Підставка для квітів 1 ел. На колесах велика (13*42*42 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: С-041
380 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 009-49-38
Діаметр кошика (тарілки) – 42см.
Підставка для квітів (На колесах) Велика – це широка підлогова підставка для квіткового вазона.
Підставка на колесах має розміри :
висота - 13 см
довжина - 42 см
ширина -42 см.
Конструкція каркаса складається з металевого прута 8*8 мм,і забарвлена в золотому кольорі.
На відміну від більшості підлогових стійок для квітів, в цій підставці в якості опор використовуються мобільні коліщатка, які при необхідності дозволяють пересувати вазон без відриву від підлоги.
На коліщатках є фіксатори, якими можна зафіксувати положення конструкції.
Підставка ідеально підходить для установки великих вазонів. Найчастіше такі вазони є важко підйомними, що тягне за собою проблеми при переміщенні, тому наявність коліщаток є однозначним перевагою для даної моделі
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 420 мм |
| Высота подставки | 130 мм |
| Вариант установки подставки | пол |
| Вместимость горшков | 1 шт |
| Глубина подставки | 420 мм |
| Материал | Кованый металл |
| Тип | Подставка для растений |
| Место эксплуатации | Дом, Дача |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | колеса |
| Материал изготовления | кованый метал, Металл |
- Цена: 380 ₴








