Підставка для квітів 1 ел.(67*40*40 см)(Тюльпан)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: С-042
470 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр кошика (тарілки) – 25см по верху, 20см – по дну.
Кована підставка для квітів – це не просто металева конструкція, це скромне мистецтво художньої ковки,створене методом холодного кування.
Покриття підставок для квітів,покрито порошковою фарбою і є гарним захистом від покриття металу іржею.
Розміри кованої підставки (67*40*40 см).
Кована підставка виготовлена з високоякісної проф труби 10*10 мм.
Дивіться всі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 400 мм |
| Высота подставки | 670 мм |
| Вариант установки подставки | пол |
| Вместимость горшков | 1 шт |
| Глубина подставки | 400 мм |
| Материал | Кованый металл |
| Тип | Подставка для растений |
| Место эксплуатации | Дом, Дача |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | кованый метал, проф труба 10*10 |
- Цена: 470 ₴





