Підставка для квітів.Сани 2 ел. №2. (45*78*28 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: С-015
699 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр кошика (тарілки) – 25см по верху ,20 см – по дну.
Кована підставка для квітів – це не просто металева конструкція, це скромне мистецтво художньої ковки,створене методом холодного кування.
Покриття підставок для квітів, покрито порошковою фарбою і є гарним захистом від покриття металу іржею.
Розміри кованої підставки (45*78*28 см).
Кована підставка виготовлена з високоякісного прутка 8*8 мм.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина подставки | 780 мм |
| Высота подставки | 450 мм |
| Вариант установки подставки | пол, подоконник |
| Вместимость горшков | 2 шт |
| Глубина подставки | 280 мм |
| Материал | Кованый металл |
| Тип | Подставка для растений |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | кованый метал, Металл |
- Цена: 699 ₴




