Пуфік (Банкетка) Лофт Малий (47*75*35 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: М-089
2 900 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуфік в новому стилі Loft , виготовлений з високоякісної проф труби 20*10 мм,і 10*10 мм, товщиною стінки 1.5 мм .
Розміри Пуфика(47*75*35 см)
Висота сидіння 42см.
Має в собі два дерев'яних ящики (полки) для зберігання взуття.
Розміри Ящика (26*35*35см)
Кований пуфік (банкетка) з подвійним відділенням під взуття також буде корисний в прихожі.
Можна підібрати два кольори матерії дивіться на фото оголошення.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | кованый металл |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 11 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Да |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
- Цена: 2 900 ₴









