Пуфік (Банкетка) Лофт Великий (47*112*35 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М-090
3 700 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуфік в новому стилі Loft, виготовлений з високоякісної проф труби 20*10 мм,і 10*10 мм, товщиною стінки 1.5 мм .
Розміри пуфи (47*112*35 см)
Висота сидіння 42см.
Має в собі три дерев'яних ящика (полки) для зберігання взуття.
Розміри Ящика(26*35*35см)
Кований пуфік (банкетка) з потрійним відділенням під взуття буде корисний у вашій прихожі.
Можна підібрати два кольори матерії дивіться на фото оголошення.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті- https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | кованый металл |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1120 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 17 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Да |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
- Цена: 3 700 ₴











