Ковані боковини для лавки листок із трьох штук ЧОРНІ (90*70*12 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: V-0003
1 950 ₴/комплект
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за комплект із трьох штук
Ковані боковини для лавки виготовлені з високоякісної проф труби 15*15 мм товщиною стінки 1.5 мм.
Боковини пофарбовані чорною порошковою фарбою.
Розміри лавки (90*70*12 см).
Найчастіше в якості матеріалу для сидіння викоростовують антуральне дерево ,яке в поєднанні з металом виглядає шикарно .
Дивіться усі оголошення на нашому сайті -https://svit-dekor.com.ua/g85054716-kovani-mebli-dlya
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Наличие подлокотников | Да |
| Глубина | 700 мм |
| Высота сидения | 430 мм |
| Высота с учетом спинки | 900 мм |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Вес | 9 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Высота | 900 мм |
| Тип изделия | лавочка |
- Цена: 1 950 ₴/комплект









