Столик пристінний Чорний великий (75*70*35 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: М-0049
1 500 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Консольний столик зі скляною стільницею пристінний (є вушка для кріплення до стіни) Столик займає мало місця, завдяки чому підійде для невеликих кімнат.
Каркас стола виготовлений із високоякісної проф труби 10*10 мм і пофарбований Чорною порошковою фарбою.
Висота, ширина, глибина: 75х70х35.
Розмір скла -70х35.
Товщина скла -5 мм, кріпляться на присосках.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті-http://svit-dekor.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | AD |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления каркаса | проф труба 10*10 |
| Форма столешницы стола | овальная |
| Материал изготовления столешницы | стекло |
| Полка | 1 шт. |
| Высота стола | 750 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Глубина стола | 350 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Вид мебели | Стол |
| Состав комплекта | |
| Стол | Да |
| Журнальный столик | Да |
- Цена: 1 500 ₴









