Пуфік з спинкою "ТРУБКА" Велика ЧОРНА (68*90*31 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: М-0068
1 600 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір матерії потрібно уточнювати.
Каркас пофарбований чорною порошковою фарбою яка забезпечує металу ізносостійкість виробу.
Пуфік виготовлений з високоякісної проф труби 10*10.
Висота сидіння 48см.
Розміри пуфіка (68*90*31 см)
Має в собі дві полиці для взуття в якій дозволяє розмістити 6 Пар взуття.
Кована пуфа (банкетка) з подвійним відділенням під взуття також буде вам корисна в передпокої.Вона дозволить зручно зберігати взуття.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті-https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | кованый металл |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Высота | 680 мм |
- Цена: 1 600 ₴







