Пуфік "ТРУБКА" середній (48*75*31 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Пуф серед.Без сп.М-070
1 290 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір матерії потрібно уточнювати.
Колір каркасу чорний із золотою патиною.Для фарбування виробів використовується порошкова фарба,що забеспечує ізносостійкість металу.
Пуфік виготовлений з високоякісної проф труби 10*10.
Висота сидіння 48см
Розміри пуфіка (48*75*31 см).
Має в собі дві полиці для взуття в які дозволяє розмістити до 6 Пар взуття
Кований пуфік (банкетка) з подвійним відділенням під взуття також буде вам корисний в передпокої.Він дозволить зручно зберігати взуття.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті-https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | кованый металл |
| Цвет | Золотистый |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Высота | 480 мм |
- Цена: 1 290 ₴









