Пуф (Банкетка) LOFT 90 см. (47*90*35 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Пуф LOFT 90. M-107
3 600 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 009-49-38
Банкетка LOFT із Каретною стяжкою.
Виготовлена вона із високоякісної проф труби 15*15-1,5 мм товщина стінки.
Каркас пофарбований чорною матовою порошковою фарбою.
Сидіння банкетки виготовлено в стилі каретної стяжки.
У наявності є чотири кольори матерії,вони зображені на фото оголошення і прономеровані для вашого вибору.
Банкетка має в собі дві полички для взуття,які вміщають в себе 6 пар взуття.
Розміри банкетки:
Висота 47см,
Довжина 90см
Глибина 35см.
Вага банкетки 10 кг
На додаток до банкетки можна придбати полицю відповідно по стилю LOFT.
Детальніше - https://svit-dekor.com.ua/p2068686438-politsya-loft-887530.html
Дивіться усі оголошення на нашому сайті -https://svit-dekor.com.ua/ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 10 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Нет |
- Цена: 3 600 ₴











