Полиця LOFT 40см (88*40*30 см)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Полка LOFT 40см. М-100
2 800 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця виконана в сучасному стилі LOFT має в собі 5 ярусів. Верхній ярус виконаний із (ДСП) Дуб Сонома,
Призначений для ключів,сумок і т.д. А нижні 4 яруса призначені для взуття.
Полиця виготовлена із високоякісної проф труби 15*15 -1,5 мм товщина стінки.
Каркас пофарбований чорною матовою порошковою фарбою.
Розміри полиці:
Висота 88см,
Довжина 40см,
Глибина 30см.
Вага 8 кг.
На додаток до полиці можна придбати банкетку із каретною стяжкою,відповідно по стилю LOFT
Детальніше-https://svit-dekor.com.ua/ua/p2068664858-puf-banketka-loft.html.
Дивіться усі оголошення на нашому сайті-https://svit-dekor.com.ua/ua/
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 880 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | шпонированная ДСП |
- Цена: 2 800 ₴











