Лавка садова ЛОФТ 20*20 мм. (83*70*150 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: L-150
3 290 ₴/комплект
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана боковина для лавки виготовлена з профільної труби 20*20 мм 1,5 товщина стінки і пофарбована чорною порошковою фарбою для зовнішніх робіт.
В каркас входить 9 шт Брусків 45*45 мм (Смерека-Ялиця) по 145см в довжину.
Бруски обробленого захисною пропиткою Акрилова лазур FEIDAL Holzlasur(ГОРІХ),що забезпечує додатковий захист від вологи та ультрафіолетового випромінювання.
Розміри Лави
Висота спинки 83 см
Ширина Лави 150 см
Глибина Лави 70 см
Висота сидіння 47 см
Дивіться усі оголошення на нашому сайті-https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Материал изготовления | Металл, Дерево |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие подлокотников | Да |
| Длина | 1500 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Высота сидения | 470 мм |
| Высота с учетом спинки | 830 мм |
| Максимальная нагрузка | 350 кг |
| Вес | 20 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Высота | 830 мм |
| Тип изделия | лавочка |
- Цена: 3 290 ₴/комплект











