Боковини для лавки ЛОФТ 20*20 мм. (83*70*15 см)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LB-150
1 880 ₴/комплект
Показать оптовые цены+380 (98) 948-35-11
- +380 (99) 009-49-38
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
В комплект входить дві боковини і середня частина.Дана боковина для лавки виготовлена з профільної труби 20*20 мм і пофарбована чорною порошковою фарбою для зовнішніх робіт.
Розміри Боковин
Висота спинки 83 см
Глибина 70 см
Висота сидіння 42 см
Дивіться усі оголошення на нашому сайті-https://svit-dekor.com.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Материал изготовления | Металл |
| Наличие подлокотников | Да |
| Глубина | 700 мм |
| Высота сидения | 420 мм |
| Высота с учетом спинки | 830 мм |
| Максимальная нагрузка | 350 кг |
| Вес | 7 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Высота | 830 мм |
| Тип изделия | лавочка |
- Цена: 1 880 ₴/комплект











